ALLE TEKNISKE TJENESTER ETT NUMMER Bodø: 75 52 77 77 Mo i Rana: 75 12 77 77 Fauske: 75 64 65 00 Mosjøen: 75 16 77 77 Romerike: 63 97 77 77

Haaland Mo 

 

 

Åpningstider:

Mandag – Fredag
08.00 – 16.00

Besøksadresse:

Søderlundmyra 18
8622 Mo i Rana
Alle tekniske tjenester ett nummer – 75 12 77 77

Kontaktpersoner Haaland Mo

Lars M. Høgaas

Lars M. Høgaas

Daglig leder

Mob. 917 79 530
Tlf. 75 12 77 66
Mail: lars.m.hogaas@haaland.no

Serviceavdeling

Roy Dillern

Roy Dillern

Avdelingsleder Service

Mob. 901 99 441
Tlf. 75 12 77 80
Mail: Roy.dillern@haaland.no
Hanne Cecilie Pedersen

Hanne Cecilie Pedersen

Administrasjon

Tlf. 75 12 77 77
Mail: hanne.pedersen@haaland.no
Morten Myrvang

Morten Myrvang

Salg/marked

Tlf. 414 78 338
Mail:morten.myrvang@haaland.no

Tom Petter Andreassen

Tom Petter Andreassen

Prosjektleder elektro

Mob. 483 36 393
Mail: tom.petter.andreassen@haaland.no
Tom Holthe

Tom Holthe

Prosjektleder varme, kjøl og storkjøkken

Mob. 997 05 991
Tlf. 75 12 77 51
Mail: tom.holthe@haaland.no
Roger Løvhaug

Roger Løvhaug

Prosjektleder VVS

Mob. 479 76 362
Mail: roger.lovhaug@haaland.no
Frank Gabrielsen

Frank Gabrielsen

Prosjektleder VVS

Mob. 474 58 077
Mail: frank.gabrielsen@haaland.no
Lene Vonstad

Lene Vonstad

Baderomsdesigner

Mob. 415 03 664
Mail: lene.vonstad@haaland.no
Eirik Rødfjell

Eirik Rødfjell

Prosjektleder IT

Mob. 901 99 451
Tlf. 75 12 77 60
Mail: eirik.rodfjell@haaland.no
Jørn Rafaelsen

Jørn Rafaelsen

Prosjektleder IT

Mob. 901 99 460
Tlf. 75 12 77 50
Mail: jorn.rafaelsen@haaland.no

Prosjektavdeling

Vegard Ostad

Vegard Ostad

Avdelingsleder Prosjekt og faglig leder elektro

Mob. 489 94 063
Tlf. 75 12 77 61
Mail: vegard.ostad@haaland.no
Geir Arne Johansen

Geir Arne Johansen

Prosjektleder Elektro

Mob. 924 34 502
Tlf. 75 12 77 51
Mail: geir.johansen@haaland.no
Thomas Edvardsen

Thomas Edvardsen

Prosjektleder Elektro

Mob. 986 21 262
Mail: thomas.edvardsen@haaland.no
Christian Wold Trøen

Christian Wold Trøen

Prosjektleder Automasjon

Mob. 456 61 736
Mail: christian.troen@haaland.no
Rune Falstad

Rune Falstad

Prosjektleder automasjon

Mob. 957 94 903
Mail: rune.falstad@haaland.no
Kim Langfjell

Kim Langfjell

Prosjektleder VVS

Mob. 479 77 831
Mail: kim.langfjell@haaland.no
Kent Sagli

Kent Sagli

Tverrfaglig Prosjektleder

Mob. 907 81. 757
Mail: kent.sagli@haaland.no

Patrick Solvang

Patrick Solvang

Prosjektleder Ventilasjon

Mob. 413 76 649
Mail: patrick.solvang@haaland.no

Sikkerhet og personvern

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Jeg forstår", samtykker du i bruken av slike teknologier.