ALLE TEKNISKE TJENESTER ETT NUMMER Bodø: 75 52 77 77 Mo i Rana: 75 12 77 77 Fauske: 75 64 65 00 Mosjøen: 75 16 77 77 Romerike: 63 97 77 77

Haaland Nord

 

Åpningstider:

Mandag – fredag 08.00 – 16.00

 

Besøksadresse:

Pålsvei 4a
8008 Bodø
Alle tekniske tjenester – ett nummer: 75 52 77 77

Alle tekniske tjenester ett nummer: 75 52 77 77

Kontaktpersoner  Haaland Nord

Remi Wågan

Remi Wågan

Daglig leder

Mob. 906 25 554
Mail:remi.wagan@haaland.no

 

Johnny Wiik

Johnny Wiik

Administrasjonssjef og installatør

Mob. 992 40 993
Mail: johnny.wiik@haaland.no

 

Serviceavdeling

Geir Vidar Guttormsen

Geir Vidar Guttormsen

Avdelingsleder Service

Mob. 909 38 513
Mail: geir.guttormsen@haaland.no

Eirik Haugvik

Eirik Haugvik

Selger

Mob. 906 75 550
Mail: eirik.haugvik@haaland.no

 

Lasse Arntsen

Lasse Arntsen

Prosjektleder Elektro

Mob. 918 88 247
Mail: lasse.arntsen@haaland.no

 

Per-Inge Skau Jægtvik

Per-Inge Skau Jægtvik

Prosjektleder Elektro

Mob. 414 11 131
Mail: per-inge.jegtvik@haaland.no

 

 

Espen Nordeng

Espen Nordeng

Prosjektleder VVS

Mob. 416 40 011
Mail: espen.nordeng@haaland.no

 

Stian Rolansen

Stian Rolansen

Prosjektleder Ventilasjon

Mob.482 74 355

Mail: stian.rolandsen@haaland.no

 

Christoffer Fjeld

Christoffer Fjeld

Prosjektleder Blikk

Mob. 902 67 219
Mail: christoffer.fjeld@haaland.no

 

Oana - Mihaela Berntzen

Oana - Mihaela Berntzen

Baderomsdesigner

Mob. 484 52 878
Mail: oana.berntzen@haaland.no

Bård Konrad Johansen

Bård Konrad Johansen

Verkstedleder Blikk

Mob. 994 03 704
Mail: bard.konrad.johansen@haaland.no

 

Prosjektavdeling

Reidar Nilsen

Reidar Nilsen

Avdelingsleder Prosjekt

Mob. 472 38 548
Mail: reidar.nilsen@haaland.no

 

Espen Ågnes Konradsen

Espen Ågnes Konradsen

Prosjektleder Elektro

Mob. 906 06 882
Mail: espen.konradsen@haaland.no

 

Roy Berntzen

Roy Berntzen

Prosjektleder VVS

Mob. 923 21 577
Mail: roy.berntzen@haaland.no

 

Fredrik Gjerstad

Fredrik Gjerstad

Prosjektleder Ventilasjon

Mob. 412 22 240
Mail: fredrik.gjerstad@haaland.no

 

Mads Størkersen

Mads Størkersen

Prosjekteringsingeniør Elektro

Mob. 918 68 045
Mail: mads.storkersen@haaland.no

 

Sikkerhet og personvern

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Jeg forstår", samtykker du i bruken av slike teknologier.