Gå til hovedinnhold Gå til søk

Kontakt

Hos oss kan kan du gjennom ett kontaktpunkt få en komplett leveranse av alle tekniske fag.

Alle tekniske tjenester ett nummer 800 37 777

Ronny Leirvik

Daglig leder Haaland Rørinspeksjon ronny.leirvik@haaland.no 911 68 615

Remi André Wågan

Administrerende direktør Haaland AS remi@haaland.no 906 25 554

Lars Magnus Høgås

Lars Magnus Høgaas

KS-direktør Haaland AS lars.m.hogaas@haaland.no 917 79 530

Bilde av Tore

Tore Stokmo

Daglig leder Haaland Mosjøen tore.stokmo@haaland.no 948 07 468

Tor-Arne Wilhelmsen

Tor-Arne Wilhelmsen

Avdelingsleder Service Haaland Nord tor.a.wilhelmsen@haaland.no 959 42 323

Theodor Løkås

Kalkulatør Haaland Glass og Fasade theodor.lokas@haaland.no 913 76 044

Lene Vonstad

Lene Vonstad

Administrasjonsmedarbeider Haaland Mo lene.vonstad@haaland.no 415 03 664

Therese Einmo Jürgensen

Therese Jürgensen

Driftsdirektør Haaland AS therese.jurgensen@haaland.no 952 37 141

Ulrich Bugge

Ulrich Bugge

Daglig leder Haaland Mo ulrich.bugge@haaland.no 905 71 135

Rebecca Brede

Rebecca Brede

Administrasjonsmedarbeider Haaland AS rebecca.brede@haaland.no +4790106786

Espen Bjørnmyr

Espen Nyrud Bjørnmyr

Controller Haaland AS espen.bjornmyr@haaland.no 91763801

Tor-Arne Nordvik

Tor-Arne Nordvik

Økonomisjef Haaland Holding tan@haaland.no 91877658

Hilde Løberg

Hilde Løberg

Administrasjonsmedarbeider Haaland Nord hilde.loberg@haaland.no 906 08 282

Stian Rolandsen

Stian Rolandsen

Serviceavtaler Haaland Nord stian.rolandsen@haaland.no 482 74 355

Oana Berntzen

Oana Berntzen

Baderomsdesigner Haaland Nord oana.berntzen@haaland.no 484 52 878

Johnny Wiik

Johnny Wiik

Administrasjonsleder Haaland Nord johnny.wiik@haaland.no 992 40 993

Espen Ågenes Konradsen

Espen Ågnes Konradsen

Avdelingsleder Prosjekt Haaland Nord espen.konradsen@haaland.no 906 06 882

Haaland - Adrian Olsen

Adrian Benjamin Olsen

Avdelingsleder Prosjekt Haaland Mo adrian.olsen@haaland.no 976 65 213

Christian Frydenlund

Avdelingsleder Sandnessjøen christian.frydenlund@haaland.no 934 72 641

Stig Morten Sletteng

Avdelingsleder Indre Salten stig.morten.sletteng@haaland.no 402 01 199

Haaland Sigbjørn Simonsen

Sigbjørn Simonsen

Daglig leder Haaland Total sigbjorn.simonsen@haaland.no 473 54 117

Line Luneng

Prosjekt og personal koordinator Haaland Total line.luneng@haaland.no 476 36 692

Espen Haaland

Konsernsjef espen.haaland@haaland.no 920 13 500

Ole Johan Knudsen

Finanssjef Haaland Holding ole.knudsen@haaland.no 468 61 322

Bilde av Kari

Kari Stenersen

Administrasjonsmedarbeider Haaland Mosjøen kari.stenersen@haaland.no 977 44 499

Morten Melå

Daglig leder Haaland Nord morten.mela@haaland.no 950 36 614

Ørjan Ellingsen Aasen

Kontaktperson VVS Fauske/Rognan orjan.aasen@haaland.no 481 09 899

Mathias Edvardsen

Kontaktperson blikk og ventilasjon Fauske mathias.edvardsen@haaland.no 990 40 356

Fred-Kåre Klingen

Kontaktperson blikk og ventilasjon Rognan fred.kare.klingen@haaland.no 414 56 799

Ole Marius Kristoffersen

Kontaktperson elektro Fauske/Rognan omk@haaland.no 975 48 781

Andreas Løkken Jacobsen

Serviceleder VVS andreas.jacobsen@haaland.no 952 08 044

Jan Harry Edvardsen

Serviceleder elektro jan.harry.edvardsen@haaland.no 979 73 279

Daniel Hanssen

Produksjonsleder Haaland Glass og Fasade daniel.hanssen@haaland.no 909 65 640