Vil du bli lærling på Haaland?

 

På Haaland kan du søke lærlingeplass innen elektro, VVS, blikkenslager, byggdriftfaget. Vi tar inn lærlinger i Fauske, Bodø og på Mo.

Hvem ønsker vi som lærlinger? 

Vi tar inn lærlinger som er positive, løsningsorientert og seriøse. Vi søker deg som som brenner for faget ditt, og som ønsker god opplæring i trygge omgivelser.

 

Vil du bli lærling i Haaland, kan du kontakte en av våre kontaktpersoner for lærlinger – de vil gjerne høre fra deg.

Therese E. Jürgensen

Therese E. Jürgensen

Lærlinge koordinator

theresejurgensen@haaland.no
Mobil: 952 37 141

Haaland Bodø og Haaland Alucon Fauske

Johnny Wiik

Johnny Wiik

Faglig leder Elektro

johnny.wiik@haaland.no
Mobil: 992 40 993

Geir Vidar Guttormsen

Geir Vidar Guttormsen

Faglig leder VVS

geir.guttormsen@haaland.no
Mobil: 909 38 513

Christoffer Fjeld

Christoffer Fjeld

Faglig leder Blikkenslager

Christoffer.fjeld@haaland.no
Mobil 902 67 219

Haaland Mo

Vegard Ostad

Vegard Ostad

Faglig leder Elektro

vegard.ostad@haaland.no
Mobil: 489 94 063

Frank Gabrielsen

Frank Gabrielsen

Prosjektleder VVS

frank.gabrielsen@haaland.no
Mobil: 474 58 077

Svein Gullesen

Svein Gullesen

Faglig leder Blikkenslager

svein.gullesen@haaland.no
Mobil: 959 92 990

Sikkerhet og personvern

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Jeg forstår", samtykker du i bruken av slike teknologier.