Elektro

Kontakt

Elektriker

Vi er en tradisjonsrik leverandør av elektriske installasjoner til private, bedrifter og offentlige kunder. Til privatkunder ivaretar vi nyanlegg, renoveringer, styring av lys og varme, el-sjekken, samt påbud fra el-tilsynet. For bedrifter og offentlige kunder leverer vi i tillegg tavler, styringssystemer, automasjon, internkontroll og SD-anlegg.

Svakstrøm

Er du på jakt etter en svakstrømstekniker? Vi leverer komplette svakstrømsinstallasjoner til private, bedrifter og offentlige kunder. Her kan nevnes alarm (brann/innbrudd), nødlys, fiber, spredenett for tele og data, antenne, TV- og lydanlegg.

Ønsker du en befaring fra oss, eller har du et behov som må løses straks? Ikke nøl med å ta kontakt!

Velg avdeling:*
Fyll inn tegn: captcha

Kontaktinfo Bodø

Påls vei 4a
8008 Bodø
Sentralbord: 75 52 77 77
Epost: elektro.bodo@haaland.no

Remi A. Wågan

Remi A. Wågan

Daglig leder

Mobil: 906 25 554
remi.wagan@haaland.no
Johnny Wiik

Johnny Wiik

Prosjektleder

Mobil: 992 40 993
johnny.wiik@haaland.no

Kjetil Apeland

Kjetil Apeland

Prosjektleder

Mobil 938 68 549
kjetil.apeland@haaland.no

Per Inge Skau Jægtvik

Per Inge Skau Jægtvik

Prosjektleder

Mobil 414 11 131
per-inge.jegtvik@haaland.no

Lasse Arntsen

Lasse Arntsen

Prosjektleder

Mobil: 918 88 247
lasse.arntsen@haaland.no

Espen Åge Konradsen

Espen Åge Konradsen

Prosjektleder

Mobil 906 06 882
espen.konradsen@haaland.no

Mads Størkersen

Mads Størkersen

Prosjekteringsingeniør

Mobil 918 68 045 mads.storkersen@haaland.no

 

Kjell Inge Kosmo

Kjell Inge Kosmo

Prosjektleder Steigen

Mobil: 909 85 513
kjell-inge.kosmo@haaland.no

Kontaktinfo Fauske

Lillnesveien 12
8210 Fauske
Sentralbord: 75 64 65 00
Epost: alucon@haaland.no

Ole Marius Kristoffersen

Ole Marius Kristoffersen

Prosjektleder

Mobil: 975 48 781
ole.marius.kristoffersen@haaland.no

Kontaktinfo Mo i Rana

Søderlundmyra 18
8622 Mo i Rana
Sentralbord: 75 12 77 77
Epost: elektro.mo@haaland.no

Lars M. Høgaas

Lars M. Høgaas

Daglig leder

Telefon: 75 12 77 77
Mobil: 917 79 530
lars.m.hogaas@haaland.no

Geir Arne Johansen

Geir Arne Johansen

Prosjektleder

Telefon: 75 12 77 51
Mobil: 924 34 502
geir.johansen@haaland.no
Vegard Ostad

Vegard Ostad

Installasjonssjef

Telefon: 75 12 77 64
Mobil: 489 94 063
vegard.ostad@haaland.no

Jørn Rafaelsen

Jørn Rafaelsen

Prosjektleder

Telefon: 75 12 77 50
Mobil: 901 99 460
jorn.rafaelsen@haaland.no
Roy Dillern

Roy Dillern

Serviceleder

Telefon: 75 12 77 58
Mobil: 901 99 441
roy.dillern@haaland.no

Eirik Rødfjell

Eirik Rødfjell

Prosjektleder

Telefon: 75 12 77 60
Mobil: 901 99 451
eirik.rodfjell@haaland.no
Tom Holthe

Tom Holthe

Prosjektleder

Telefon: 75 12 77 80 Mobil: 997 05 991
tom.holthe@haaland.no
Tom Petter Andreassen

Tom Petter Andreassen

Prosjektleder

Mobil: 483 36 393
tom.petter.andreassen@haaland.no

Sikkerhet og personvern

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Jeg forstår", samtykker du i bruken av slike teknologier.