Rørlegger

Haalands medarbeidere har lang og allsidig erfaring og leverer alle typer rørleggertjenester innen sanitær, varme, kjøle, sprinkleranlegg og industrirørlegging.
Har du et behov som må løses straks står vårt dyktige servicepersonell klar for å levere tjenestene. Vi tar på oss alle typer oppdrag, store og små til offentlige og private byggherrer.
Ønsker du renovering av bad tar vi på oss hele leveransen og med 10 års garanti leveres den beste garantiordningen bransjen kan tilby, ta kontakt for befaring og et uforpliktende tilbud.
Vi er medlem i rørleggerkjeden bademiljo.no og leverer kvalitetsprodukter til svært konkurransedyktige priser.

Haaland tilbyr serviceavtale for deres næringsbygg hvor vi først går gjennom det rørtekniske anlegget og leverer en statusrapport. Vi følger opp med vedlikehold av det vvs-tekniske anlegget og sikrer for byggherren en forutsigbar og sunn driftsøkonomi i tillegg til godt inneklima. Kontakt oss for mer informasjon.

Haaland skal være din foretrukne samarbeidspartner uansett størrelse og kompleksitet på oppdraget.

Velg avdeling:*
Fyll inn tegn: captcha

Kontaktinfo Bodø 

Pålsvei 4a
8003 Bodø
Sentralbord: 75 52 77 77
Epost: vvs.bodo@haaland.no

Remi A. Wågan

Remi A. Wågan

Daglig leder

Mobil: 906 25 554
remi.wagan@haaland.no
Geir Vidar Guttormsen

Geir Vidar Guttormsen

Faglig leder

Mobil: 909 38 513
geir.guttormsen@haaland.no

Reidar Nilsen

Reidar Nilsen

Prosjektleder

Mobil: 472 38 548           reidar.nilsen@haaland.no

Roy Berntzen

Roy Berntzen

Prosjektleder

Mob: 923 21 577
roy.berntzen@haaland.no

Espen Nordeng

Espen Nordeng

Prosjektleder

Mobil: 416 40 011   espen.nordeng@haaland.no

Oana Berntzen

Oana Berntzen

Baderomsdesigner

Mobil: 484 52 878 oana.berntzen@haaland.no

Kontaktinfo Fauske

Lillnesveien 12
8210 Fauske
Sentralbord: 75 64 65 00
Epost: vvs.bodø@haaland.no

Geir Vidar Guttormsen

Geir Vidar Guttormsen

Faglig leder

Mobil: 909 38 513         geir.guttormsen@haaland.no

Kontaktinfo Mo i Rana

Søderlundmyra 18
8622 Mo i Rana
Sentralbord: 75 12 77 77
Epost: ror.mo@haaland.no

Lars Magnus Høgaas

Lars Magnus Høgaas

Daglig leder

Mobil: 917 79 530
lars.m.hogaas@haaland.no
Reidar Nilsen

Reidar Nilsen

Faglig leder

Mobil: 472 38 548
reidar.nilsen@haaland.no
Frank Gabrielsen

Frank Gabrielsen

Serviceleder

Mobil: 474 58 077
frank.gabrielsen@haaland.no
Kim Langfjell

Kim Langfjell

Anleggsleder

Mobil: 479 77 831
kim.langfjell@haaland.no

Lene Vonstad

Lene Vonstad

Baderomsdesigner

mobil: 415 03 664
lene.vonstad@haaland.no

Roger Løvhaug

Roger Løvhaug

Prosjektleder service

mobil: 479 76 362 roger.lovhaug@haaland.no

Sikkerhet og personvern

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Jeg forstår", samtykker du i bruken av slike teknologier.